Daňové poradenstvís přidanou hodnotou

Dobrá rada nad zlato: Dobrý poradce se vyznačuje tím, co není samozřejmé - kreativitou a hlubokým porozuměním pro podnikatelské souvislosti. Poradci Consultatia se nespokojují s každým řešením. Zohledňují všechny eventuality, aby snížili možné riziko. Společně s našimi klienty vypracovávají dlouhodobé strategie, které obstojí v každé zkoušce a tím zvyšují jejich přidanou hodnotu.

Pro naše klienty sestavujeme také účetní závěrku a daňová přiznání, zabezpečujeme transfer dat a kontakt s finančními úřady, prověřujeme daňové výměry a rozhodnutí a zastupujeme klienty při daňových kontrolách. Také při jednáních před soudy stojíme s klienty podpůrně bok po boku. Nezáleží na velikosti podniku, naše služby chceme poskytovat co nejširší škále klientů, od velkých koncernů až po živnostníky, veřejné instituce, spolky, sdružení i soukromé osoby.
 

Více know-how pro Váš prospěch

  • STANDARDNÍ DAŇOVÉ PORADENSTVÍ
    Účetní závěrky, daňová přiznání a prověřování rozhodnutí finančních úřadů jsou naších každodenním chlebem. Consultatio udržuje nejlepší kontakty s finančními úřady a zastupuje zájmy klientů při daňových kontrolách i soudních řízeních.
  • ŘEŠENÍ ŠITÁ NA MÍRU
    Daňová optimalizace zakládaní společností, fúzí a akvizic, restrukturace, zamýšlené investice, nákup a prodej podniku, převzetí a jejich následky: Ve všech situacích Vás budeme doprovázet s vhodnými daňovými scénáři.

naši specialisté

Jitka Košíková
Jednatel, Daňová poradkyně

Domluvte si bezplatnou úvodní konzultaci ještě dnes.