Consultatio Partner Mag. Philip Stagel

Jedna firma pro všechny vaše potřeby

Pražské kanceláře společnosti Consultatio úzce spolupracují s ostatními kancelářemi. V případě obzvláště složitých nebo mimořádně obsáhlých zakázek spojíme obratem síly celé  nadnárodní společnosti. Rozsáhlé zdroje různých kvalifikací a vysoce exponovaná spolupráce  našich týmů nám umožňuje splnit přání klientů k jejich úplné spokojenosti.

Společnost CONSULTATIO je flexibilní. Malé, vysoce specializované jednotky  nám umožňují vyřešit specifické dotazy a problémy rychle a efektivně. Naši klienti profitují ze zkušeností a odborných znalostí  velké mezinárodní  kanceláře.

Společnost CONSULTATIO společně s Vámi bojuje bok po boku na cestě za úspěchem. Svým dalekosáhlým, na cíl orientovaným a inovační poradenstvím garantuje, že obdržíte důsledná řešení. Tato skutečnost se odráží především ve věrnosti našich klientů a dlouholeté spolupráci. Naše týmy mají neustále na zřeteli nároky klientů: kladou důraz na vytvoření tvůrčích konceptů, které přinášejí dlouhodobé výsledky. Tak mohou naši klienti v klidu čelit kontrole úřadů.

Vedení společnosti

V dobré společnosti

Rozsáhlé spektrum poskytovaných služeb, flexibilní struktura a kvalita poradenské práce pomohly vytvoření neobyčejně rozmanitého okruhu stálých klientů. Koncerny i velké společnosti kótované na burze, střední i malé podniky, veřejné organizace, obce, spolky, svazy, sdružení, organizační složky zahraničních podniků, ambasády, osoby vykonávající svobodná povolání a nadprůměrně mnoho umělců - tito všichni důvěřují Consultatiu , jeliko¸ naši poradci přistupují ke každému klientovi individuálně a nabízejí individuální řešení. Kdo vsadí na CONSULTATIO, je v dobré společnosti.

CONSULTATIO Auslandstöchter, Steuerberatung & Wirtschaftsprüfung in Ungarn, Slowenien, Slowakei und Tschechien

Ukotvení ve střední Evropě

Celoplošná přítomnost ve střední Evropě má pro CONSULTATIO značný význam a tradici: když došlo k politickému převratu v devadesátých letech,  CONSULTATIO  mělo již v té době dceřiné společnosti v České republice, Maďarsku, Slovensku  a Slovinsku.

Naše týmy na pobočkách se od úplného počátku zabývaly všemi podstatnými hospodářsko-právními aspekty transformačního procesu. To zajistilo CONSULTATIU dodnes znalostní, zkušenostní a odbornostní náskok, který se díky kontinuálnímu rozšiřování kanceláří dále posiluje.  Tak je naše domovská kancelář ve Vídni společně s jejími dceřinými společnosti pevná základna pro podnikatele, kteří plánují rozšířit své obchodní vztahy směrem na východ.

Kanceláře

 

Domluvte si bezplatnou úvodní konzultaci ještě dnes